Nasıl Başlıyoruz?

Çocuklarımızın gelişmesine uygun bir eğitim ortamı hazırlamak, bu gelişimin evde, okulda ve çevrede en iyi şekilde sürmesi için gerekli katkıları yapmak için çalışmaktayız. Çocuğun kazanacağı temel beceri, anlayış ve tutumların tüm eğitim sürecini önemli ölçüde etkileyeceğini bilerek her çocuk için gerekli eğitim modeli ile hedeflere ilerlemekteyiz.

Başarımızın temel bileşenlerinden biri, ailenin tüm üyelerini, her çocuğun gelişiminin ve eğitiminin bir parçası olarak, sürece dahil etme konusundaki kararlılığımızdır. Bunu aile terapisi, aile etkinlikleri ve çocuklarımızın bireysel ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli programlar ve aktivitelerle yapıyoruz. Aynı zamanda ailelerimizin güçlerini fark etmelerini sağlıyor ve çocukları ile güçlü bir bağ kurarak onlar için iyi bir gelecek hazırlamalarına destek oluyoruz.

BİZE ULAŞIN


Amacımız ; çalışmakta olduğumuz çocuklarımızın mutlu, sorumlu ve topluma katkıda bulunan bireyler haline geldiğinde gerçekleştirilmiş olacağını biliyor ve bunun için çok çalışıyoruz.

Akademik Adım Özel Eğitim Merkezi aile ve çocuk merkezli bir eğitim kurumudur.

× WhatsApp